MEIE TEENUSED...

Pakume oma klientidele erinevaid teenuseid, sealhulgas

TÖÖKESKKONNA AUDIT
Viime läbi töökeskkonna auditi, mille käigus selgitame välja töötervishoiu ja tööohutuse valdkonna hetkeseisu Teie organisatsioonis ja hindame vastavust õigusaktide nõuetele.
TÖÖKESKKONNA RISKIANALÜÜS

Viime läbi Teie organisatsioonis töökeskkonna riskianalüüsi, mille käigus selgitame välja töökeskkonna ohutegurid, mõõdame vajadusel nende parameetrid ning hindame riske töötaja tervisele ja ohutusele.

DOKUMENTATSIOONI KOOSTAMINE

Koostame või ajakohastame Teie organisatsioonis kehtivad dokumendid (korraldused, ohutusjuhendid, tööjuhendid vormid jms) vastavalt õigusaktide nõuetele.

KOOLITUSED
Koolitamine on pidev protsess, mis nõuab kiiret reageerimist muutustele ning mille eesmärgiks ei ole piirata töötajaarengut. Pakume nii tööohutusalaseid koolitusi kui ka täienduskoolitusi vastavalt Teie vajadustele.
TÖÖOHUTUSE KIIRABI

Paljude Eesti väiksemate ettevõtete jaoks on Tööinspektsiooni külastus nagu külm dušš. Seda põhjustab teadmatus, ettevõtted pole tihtipeale teadlikud sellest, mis peab olema tehtud, et kõik õigusaktide nõuded oleksid täidetud. Juhul kui tunnete, et vajate nõustamist ja tuge, pöörduge julgelt meie poole!

TÕLKETEENUSED JA DISAIN

Pakume dokumentatsiooni tõlkimist EST>RU ja RU>EST suunal. Vajadusel töötame välja Teie organisatsiooni firmastilistika ja koostame või ajakohastame kasutuses olevad dokumendid. Pakume ka tööohutuse teemaliste plakatite disainimise ja trükkimise teenust.

Edutegur ja kindel partner Teie ettevõttele!

Väärtustame täpsust, usaldusväärsust ja kvaliteeti

KONTAKT

Kuidas saame teha koostööd?

1. Võtke meiega ühendust Teile sobival viisil

Pöörduge meie poole kui tunnete, et meie teenused pakuvad Teile huvi. Oleme alati valmis suhtlema nii e-posti kui telefoni teel.

2. Kaardistame Teie vajadused ja pakume sobivad lahendused.

Tuleme kohale või saadame hinnapakkumise digikanalite kaudu. Töötame Tallinnas ja Harjumaal, aga vajadusel liigume üle Eesti.

3. Peame alati kinni oma lubadustest

Väärtustame täpsust, usaldusväärsust ja kvaliteeti, seega peale hinnapakkumise kinnitamist teostame kõik Teie poolt tellitud tööd kvaliteetselt ja õigeks ajaks.

4. Nautige kvaliteetset tulemust ja pöörduge meie poole uuesti

Oleme oma ala spetsialistid, teeme oma tööd hingega. Kliendi rahulolu on meie jaoks väga tähtis, seega on töötulemus alati korrektne ja vastab Teie ootustele.

Meie kontaktid:

 

TROFALEX OÜ 
Reg. nr: 12508896
Telefon: +372 58 36 26 00
e-post: info@koolitusspetsialist.ee
www.koolitusspetsialist.ee

Edastage hinnapäring või saatke sõnum: